Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

zakonczenie23091

Ostatni piątek kwietnia to tradycyjnie dzień zakończenia roku szkolnego ostatnich klas Liceum i Technikum. Uroczystość ta miała miejsce 28 kwietnia, a tegorocznym maturzystom towarzyszyli ich Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele, Dyrekcja Szkoły i zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Edukacji Adrianna Grych, Burmistrz Dorota Stępień, kierownik praktyk Enea Wytwarzanie Jacek Gołębiowski, Przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Rzeszotek, Prezes Oddziału PCK Bogumiła Iskra. Podczas przemówień padło wiele podziękowań, życzeń, podsumowań i wskazówek na przyszłość. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody za wyróżniające się wyniki w nauce, działalność w Samorządzie i Wolontariacie oraz za honorowe oddawanie krwi. Najbardziej wzruszającym momentem było przekazanie Sztandaru Szkoły i pożegnanie z wychowawcami. Wszyscy abiturienci na kilka dni przed maturą usłyszeli wiele ciepłych słów i powtarzające się życzenie połamania piór na egzaminach, po których wkroczą już na samodzielną drogę dojrzałego życia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV Nasz Powiat z zakończenia roku szkolnego dla maturzystów.