Kiermasz Andrzejkowy

kierm25-1

25 listopada odbył się w naszej szkole Andrzejkowy Kiermasz Słodkości dla Zwierzaków. W tym dniu Wolontariusze wraz z przedstawicielami Samorządu serwowali przepyszne słodkości, przygotowane przez naszych uczniów. Atmosfera była mistyczna, ponieważ zgodnie z tradycją andrzejkową, przepowiadaliśmy przyszłość, wykorzystując wiedzę numerologiczną, wróżąc z kart tarota, lejąc wosk, a także losując imię przyszłego wybranka lub wybranki. Wszyscy doskonale się bawiliśmy smakując pyszności i zbierając fundusze dla zwierzaków. W tym roku udało nam się zebrać 1471 złotych ! Wszystkim z całego serca pięknie dziękujemy za włączenie się do akcji oraz wspólna zabawę.
kierm25-3
kierm25-6