ken1

12 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku była to okrągła 250 rocznica. 250. 14 października 1773 roku utworzono Komisję Edukacji Narodowej, która była pierwszym Ministerstwem Edukacji w Europie. Działania tej komisji miały bardzo duże znaczenie dla naszego narodu, a efekty przyczyniły się do przetrwania trudnego okresu rozbiorów.
Dzień Edukacji Narodowej był okazją do podziękowania i docenienia trudu nauczania.
Podczas uroczystej akademii w części oficjalnej Starosta Krzysztof Wolski wręczył naszym nauczycielom przyznane Nagrody Starosty.
W kolejnym punkcie programu Pani dyrektor Anna Gollasch wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora.
W drugiej części Akademii uczniowie przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny "Bohema Cafe". Było dużo pięknej muzyki, śpiewu i wspólnej zabawy. Wielkie podziękowania dla naszych młodych artystów z klas 2A, 2B oraz nauczycieli: Katarzyny Rybaniec i Marcina Mizaka, którzy nie tylko przygotowywali uczniów, ale sami byli aktorami i solistami. Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV Nasz Powiat.

ken4ken2ken6ken3
ken0