Dzień Patrona i Akademia w 105 rocznicę odzyskania niepodległości

K031

10 listopada odbył się Dzień Patrona. Z tej okazji Samorząd uczniowski przygotował Quiz wiedzo Legionach Polskich, konkurs "Jeden z 10-ciu" oraz konkurs plastyczny poświęcony Legionom. Podsumowaniem dnia Patrona była uroczysta akademia upamiętniająca 105. rocznicę odzyskania niepodległości. Program artystyczny został przygotowany przez Panią Katarzynę Kęskę-Cieślik, Panią Katarzynę Rybaniec, Pana Marcina Mizaka oraz uczniów klasy 2F i innych uczniów, którzy zapewnili oprawę muzyczną. W programie części artystycznej znalazły się wykonania wielu pieśni patriotycznych i pieśni legionowych. Piękne interpretacje utworów i profesjonalna oprawa muzyczna przyczyniły się do refleksji i wzruszeń. W czasie akademii nasi artyści zostali nagrodzeni przez zgromadzoną publiczność gromkimi brawami. Gratulujemy i dziękujemy!

K066Z78K026Z39Z55Z27K042Z09Z50K069