Wizyta delegacji z BBS Rockenhausen

20230620_094321
19 czerwca przybyła do nas niemiecka delegacja z Berufsbildene Schule Rockenhausen/Eisenberg z regionu Nadrenii Palatynatu (okolice Moguncji i Kaiserslautern). Naszą szkołę odwiedził wicedyrektor Pan Lutz Rothe oraz koordynator projektów europejskich Pan Wolfgang Bey. Pracujemy wspólnie nad nowym małym projektem współpracy szkół Erasmus+, który zamierzamy uruchomić w styczniu 2024 i zakończyć w czerwcu 2024. Ze szkołą w Rockenhausen współpracujemy już od ponad 20 lat. Tym razem chcemy zrealizować projekt trójstronny. Już dziś w nocy w Kozienicach pojawi się także francuska delegacja ze szkołą, z którą współpracujemy od ponad 10 lat. Oprócz wspomnianego już projektu Erasmus+ proponujemy naszym partnerom współpracę także w innym formacie. Na razie nie chcemy zdradzać tematyki projektu. Mamy kilka bardzo dobrych propozycji. Kontynuacja współpracy z naszymi niemieckimi i francuskimi partnerami otworzy przed uczniami naszych szkół nowe perspektywy rozwoju.