Projekt mobilności dla młodzieży w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

ferslogo

Informujemy Państwa, że w II-gim półroczu roku szkolnego 2023/2024
Projekt mobilność edukacyjna uczniów w sektorze "Kształcenie i szkolenia zawodowe"
w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze rodków Europejskiego Funduszu Społecznego (konkurs 2023)

Tytuł: Podnoszenie poziomu kształcenia poprzez rozwój kompetencji uczniów

Miejsce praktyk
Hiszpania (Malaga)
Portugalia (Setubal)

Terminy praktyk:

-technik mechanik (8 osób) i technik żywienia i usług gastronomicznych (7) -
luty 2024 r.,

- technik elektryk (8) i technik ekonomista (7) -
czerwiec 2024 r.

Liczba uczniów:

technik : elektryk (8), mechanik(8), ekonomista(7), żywienia i organizacji usług gastronomicznych(7)
Liczba uczniów zakwalifikowanych z poszczególnych klas wynika z liczebności tych klas
Ponadto na listę rezerwową zakwalifikuje się 8 osób- po 2 elektryków, mechaników, ekonomistów, gastronomów. Uczniowie ci będą uczestniczyć w przygotowaniach pedagogiczno-kulturowych i kulturowo-językowych. W przypadku rezygnacji Uczestnika z projektu na jego miejsce wejdzie kolejna osoba z listy rezerwowej.
Wartość projektu: 415 041,41 zł
Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w podziale: 82,52% środki europejskie i 17,48 środki krajowe.
Partnerem w realizacji projektu jest organizacja EuroMind.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie w zakładce Projekty