Wycieczka do Lublina

lublin3
14.06.2023 r. uczniowie klasy 1A uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Młodzież zwiedzała muzeum martyrologiczne na Majdanku, na terenie dawnego nazistowskiego obozu koncentracyjnego, gdzie przewodnik PTTK przybliżył im historie męczeństwa więźniów. Uczniowie odwiedzili też lubelskie Stare Miasto, gdzie podziwiali oryginalną zabudowę i majestatyczny XIX-wieczny zamek. Po tak wyjątkowej lekcji historii, przyszedł czas na zajęcia wf, które odbyły się w parku trampolin „Strefa Wysokich Lotów”. Klasa pierwsza zgodnie przyznała, że uczenie się poza murami szkoły to wartościowa i przyjemna forma zdobywania wiedzy.
lublin0lublin1