Mistrzostwa Powiatu Kozienickiego w Pływaniu

plywanie11a
29 maja odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Kozienickiego Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I, II i III w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody miały na celu promocję i integrację Szkół Powiatu Kozienickiego i wdrażanie pływania jako dyscypliny prozdrowotnej. Uczniowie nasi zajmowali punktowe miejsca w swoich kategoriach, zdobywając dyplomy i medale. W sztafecie mieszanej wywalczyliśmy złoto, a w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy ostatecznie I miejsce i wywalczyliśmy piękny puchar. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych wyników i sportowej rywalizacji. Dziękujemy i czekamy na następne zawody.

Przedstawiamy też relację TV Nasz Powiat:

plywanie1aplywanie13a