Zaproszenie na Dzień Otwarty 21.03.24

dzotw8

Zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych na „Dzień Otwarty Szkoły” na 21 marca 2024 r. w godzinach 9.00 - 12.00. W programie przewidziane są prezentacje multimedialne zawierające ofertę edukacyjną szkoły, opis procesu rekrutacji uczniów, prezentację współpracy zagranicznej szkoły ramach Erasmus+ oraz międzynarodowych projektów wymiany młodzieży. W pracowniach przedmiotowych odbędą się ciekawe zajęcia, prezentacje zawodów, w których kształcimy, pokazy fizyczne, chemiczne, robotyczne, pokazy nowoczesnych technologii, pokazy laboratoriów, pokazy sportowe, degustacje potraw przygotowanych przez uczniów technikum gastronomicznego. W tym roku gośćmi specjalnymi "Dnia Otwartego" będą uczniowie i nauczyciele Liceum Akademickiego "Liceo Tito Lucrezio Caro" z przepięknej Cittadelli leżącej w regionie Wenecji Euganejskiej.
dzotw5dzotw7adzotw4