Wizyta goście ze szkół w Lombardii

varese6
W dniach 6-8 listopada 2023 Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach odwiedziła delegacja 2 szkół z regionu Lombardii.
Liceo Artistico Statale "A. Frattini" reprezentowane było przez dyrektora Santo D'Angelo oraz nauczycielkę języka angielskiego Verę Agostini natomiast Szkołę ICS “Iqbal Masih” di Malnate reprezentowały panie Emanuela Del Gatto i Alice Sagasto.
Celem wizyty było nawiązanie współpracy w ramach europejskich projektów oraz w ramach dwustronnej współpracy wymiany młodzieży. Goście uczestniczyli w zajęciach z uczniami oraz zaprezentowane zostały potencjalne pola współpracy. Rozmawiano o różnych formach współpracy, w tym stażach nauczycieli, szkoleniach, wizytach roboczych oraz o pomysłach na współpracę w ramach programów europejskich.
7 listopada nasi goście odbyli spotkanie w Starostwie Powiatowym, na którym zaprezentowano obie szkoły oraz omówiono perspektywy współpracy dwustronnej.
varese1
varese2