III Młodzieżowe Mistrzostwa Kozienic w Biegu na orientację

biegor1
Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w III Młodzieżowych Mistrzostwach Kozienic w Biegu na Orientację.   Zawody odbyły się 6 czerwca i wzięło w nich udział blisko 60 zawodników i zawodniczek z naszej szkoły oraz z Zespołu Szkół Drzewnych z Garbatki-Letnisko.
W kategorii chłopców zwyciężył Adam Ośka z klasy III B LO, a na drugim miejscu rywalizację zakończył Kacper Kurek z tej samej klasy.
W kategorii dziewcząt całe podium przypadło naszym reprezentantkom. Na I miejscu przybiegła Natalia Grzelczak z klasy II B LO, II miejsce zajęła Alicja Chodyra z klasy 1B LO, a na III miejscu uplasowała się Oliwia Tylus z klasy II F LO.
Puchary, medale i dyplomy wręczali Dyrektor KCRiS Marcin Zmitrowicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Anna Gollasch.
Zawody zostały zorganizowane przez Oddział PTTK w Kozienicach oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.
biegor5biegor3biegor4biegor2