Uroczyste zakończenie roku szkolnego

zakonczeni235

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Kończący się rok szkolnym był okresem wytężonej pracy. Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy zasłużyli na odpoczynek.
Nie wszystkim spośród naszych 1200 uczniów udało się uzyskać sukces w postaci bardzo dobrych ocen, ukończenia szkoły czy promocji do następnej klas. Zaledwie kilku uczniów nie zostało promowanych, nie wielu ponad 10-ciu będzie miało możliwość przystąpienia do egzaminów poprawkowych. Cieszy fakt, że w bieżącym roku liczba uczniów niepromowanych i liczba uczniów z egzaminami poprawkowymi jest o ponad 50% mniejsza niż w poprzednim roku szkolnym. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i odbieramy to jako nasz wspólny sukces.
Wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom życzymy udanych wakacji.

zakonczeni234
zakonczeni232zakonczeni237zakonczeni231zakonczeni236