4.09-uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

pocz202314
4. września rozpoczęliśmy rok szkolny 2023-2024. Do szkoły w bieżącym roku będzie uczęszczać 1236 uczniów (w tym ponad 300 pierwszoklasistów). Podczas uroczystego rozpoczęcia roku Dyrekcja szkoły i zaproszeni goście życzyli dziś uczniom i nauczycielom sukcesów, wysokich osiągnięć naukowych. My życzymy uczniom przede wszystkim dobrego samopoczucia i realizacji swoich pasji, rozwoju talentów.
Szczególnie serdecznie witamy w naszym gronie pierwszoklasistów. Wszystkim nam zależy, byście się dobrze czuli w Waszej nowej społeczności.
Dzisiejsze uroczystość była też okazją do wręczenia nagród Starosty Powiatu Kozienickiego i Burmistrza Gminy Kozienice dla najlepszych maturzystów i najlepszych absolwentów. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i dziękujemy fundatorom nagród.

pocz202302