Konkurs Edukreator na Mazowszu

kreator2

Nasz nauczyciel geografii Mirosław Mazur zwyciężył w konkursie "Edukreator na Mazowszu". W dniu 8 grudnia odbyła się w Warszawie Gala "Rok Kultury na Mazowszu", w czasie której zostały wręczone nagrody.
Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i ma na celu wzbogacanie programu nauczania poprzez włączenie do niego elementów kulturotwórczych, wspieranie i motywowanie nauczycieli do wdrażania w edukacji powszechnej metod nastawionych na rozwijanie wśród uczniów twórczego myślenia, promowanie sposobów nauczania, które kształtują kreatywne podejście do rozwiązywania problemów edukacyjnych i wychowawczych, budują umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz pobudzają wyobraźnie uczniów; oraz ukazanie i docenienie pomysłowych i oryginalnych pozalekcyjnych aktywności szkół i nauczycieli z terenu województwa mazowieckiego.

kreator4kreator1kreator-dyplom